Ana Sayfa Kampanya Büyük MG’ler için Mayıs’ta yeni fırsatlar!

Büyük MG’ler için Mayıs’ta yeni fırsatlar!

21
0

Türkiye’nin 2023 yılında en hızlı büyüyen otomobil markası ödülünü alan MG, mayıs ayına özel rekabetçi fiyatlarını ve çok avantajlı satış desteklerini açıkladı.

Mayıs ayında Euro NCAP’ten 5 yıldızlı güvenliği ve sınıfının üstünde boyutları ile ön plana çıkan MG HS’e yükselmek 1 milyon 399 bin TL’den başlayan takas indirimli fiyatları ile artık mümkün. Üstelik mayıs ayına özel MG’nin, zengin donanımlı, C-SUV segmentinin iddialı modeli HS benzinli için çok cazip 150 bin TL’lik takas desteği ve yüzde 1,99 faizli kredi fırsatı birlikte sunuluyor.

Türkiye’de Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilen İngiliz orijinli otomobil markası MG, mayıs ayında HS modelinde sunduğu birbirinden avantajlı kredi ve takas desteği seçenekleri ile müşterilerini HS modeline yükseltmek konusunda çok kararlı. Özgün tasarımı, yüksek donanımı ve sınıfının üzerinde boyutlarıyla konfordan çok daha fazlasını sunan benzinli MG HS modeli; 1.399.000 TL’den başlayan takas indirimli fiyatları ile mayıs ayında yeni bir SUV sahibi olmak isteyen herkesin dikkatini çekiyor. MG HS modeli için mayıs ayında 150 bin TL’lik takas desteği ve 150 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 1,99 faizli kredi desteği birlikte sunuluyor. Ek olarak MG, Yetkili Satıcıları’nda, ailesine yeni bir MG katmak isteyen sadık müşterilerine, vergi levhası bulunan iş yeri sahiplerine ve çeşitli meslek gruplarına da özel avantajlar, stoklarla sınırlı olarak mayıs ayına özel olarak sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz