Ana Sayfa Full JAECOO, Yeni Enerjili Ürünlerini Sergileyecek

JAECOO, Yeni Enerjili Ürünlerini Sergileyecek

21
0

Yeni enerji çağına öncülük eden JAECOO, Çin’in başkenti Pekin’de başlayan 2024 Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı’nda tarihin en geniş çaplı konuk listesini ağırlayacak.

Fuar kapsamında yeni enerjili Off-Road modelleri JAECOO 7 PHEV ve JAECOO 8 PHEV’i ilk kez görücüye çıkaracak olan marka, farklı ülkelerden ağırlayacağı geniş çaptaki üst düzey konuklarıyla birlikte markanın yeni enerji alanındaki çok boyutlu atılımlarını ve özellikle de yeni enerjili Off-Road alanındaki değer devrimini gösterecek. Ayrıca fuarda “gizemli bir konuk” da olacak. Bu konuk, JAECOO’nun yeni enerjili Off-Road ailesiyle birlikte sahneye çıkacak ve Off-Road seyahatinde yeni bir çağın doğuşuna tanıklık etmek üzere uluslararası konuklara katılacak. Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı’na bu denli üst düzey misafir grubunun katılması, JAECOO’nun küresel stratejik düzenini, yerelleştirme yaklaşımını ve yeni enerjili Off-Road alanındaki teknik yükselişini en iyi şekilde ortaya koyuyor.

Çinli otomotiv markası JAECOO, 25 Nisan 2024’te Çin Uluslararası Fuar Merkezi’nde kapılarını açan dünyanın en önemli otomobil fuarlarından Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı’nda yeni enerjili ürün gamıyla ilk kez sahneye çıkmaya hazırlanıyor. Fuar kapsamında JAECOO’nun yeni şarj edilebilir hibrit modelleri JAECOO 7 PHEV ve JAECOO 8 PHEV dünya genelinde görücüye çıkacak ve yeni enerjili Off-Road alanındaki ürün ekosistemini kapsamlı bir şekilde yeniden şekillendirecek.

“Yeni ürün, yeni teknoloji ve yeni ekosistem” duruşuyla hareket eden JAECOO markası, Pekin’de farklı ülkelerden üst düzey hükümet yetkilileri, sektör liderleri ve ortakları da dahil olmak üzere, tarihin en kapsamlı uluslararası konuk listesini ağırlamaya hazırlanıyor. Bu konuklar, markanın yeni enerji alanındaki çok boyutlu atılımlarına ve özellikle de yeni enerjili Off-Road alanındaki değer devrimine tanık olacaklar.

Küresel pazara yeni bir soluk getiriyor!

Son yıllarda, yeni enerji teknolojilerinin güçlenmesiyle birlikte küresel Off-Road pazarının gelişimine yönelik yeni stratejik fırsatlar oluştu. “Klasikten Gelen, Klasiğin Ötesine” felsefesine bağlı kalan JAECOO, Off-Road pazarının geleneksel değer kavramlarını kırarak küresel pazardaki fırsatları yakaladı. Böylece Çinli marka, yeni enerjili Off-Road teknolojisindeki kapsamlı ilerlemelerle kendisini çağın merkezinde konumlandırdı.

Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı’na bu denli üst düzey misafir grubunun katılması,

JAECOO’nun küresel stratejik düzenini, yerelleştirme yaklaşımını ve yeni enerjili Off-Road alanındaki teknik yükselişini en iyi şekilde ortaya koyuyor. Markanın tüm bu stratejileri aynı zamanda küresel çaptaki yeni enerjili otomotiv endüstrisinin yükselme eğilimleriyle de örtüşüyor. JAECOO’nun küresel pazarda attığı her adım, karşılıklı fayda ve iş birlikçi gelişmeye yönelik önemli bir girişim olarak kabul edilebilir. JAECOO’nun uluslararası çevresi bu girişimlerle genişlemeye devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz