Ana Sayfa Full Volkswagen, Yeni Nesil Karavan Minibüsünü Tanıttı.

Volkswagen, Yeni Nesil Karavan Minibüsünü Tanıttı.

38
0

Yenilenen Volkswagen California minibüsleri artık her iki tarafında da sürgülü kapılarla üretilecek, ayrıca ürün yelpazesinde yeni bir plug-in hibrit model ve yükseltilmiş teknoloji var.

Yeni California, önceki versiyonundan daha uzun ve daha geniş; her modelde açılır tavan ve her iki tarafta kayar kapılar bulunuyor. Beş donanım seçeneği bulunmakta: Beach, Beach Tour, Beach Camper, Coast, and Ocean,; her biri karavan minibüsüne farklı bir bakış açısı sunuyor.

Volkswagen California, Avrupa’da uzun süredir popüler bir karavan minibüsü. Yeni model, eskisinden daha uzun ve geniş olmasıyla ve yeni teknolojileriyle dikkat çekiyor.

Her model, farklı özelliklere sahip: Beach modeli en temel versiyon olup, manuel bir tavana ve altı kişilik oturma düzenine sahiptir. Beach Tour modeli, dönebilen ön koltuklar, açılır tavanda aydınlatma ve yeni bir kontrol ekranı gibi ek özelliklere sahip.

Güncellenen California, Volkswagen Multivan ile aynı platformu kullanıyor ve üç güç aktarma organı seçeneği sunuyor: Standart benzinli, dizel ve yeni plug-in hibrit seçeneği.

Yeni California Haziran ayında Güney Amerika’da satışa sunulacak.

Kaynak:

https://www.caranddriver.com/news/a60719528/new-volkswagen-california-revealed/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz