Ana Sayfa Lansman Yeni Tiggo ailesi Pekin Otomobil Fuarı’nda

Yeni Tiggo ailesi Pekin Otomobil Fuarı’nda

41
0

Çin’in en büyük otomotiv ihracatçısı olan Chery, dünyanın en büyük otomobil şovlarından Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı’na yenilikçi modelleri ve üstün teknolojisiyle damga vurdu.

Fuarda “Yeni Enerji, Yeni Eko, Yeni Çağ” teması altında gövde gösterisini yapan Chery, marka hikayesini anlattığı TIGGO ailesine ve “Birlikte Keşfet, Aşkını Koru” temel felsefesine odaklanıyor. İlk kez dünyaya tanıtılan yeni TIGGO 9 PHEV ise, yenilikçi özellikleriyle ve tasarımıyla fuarın yıldızı oldu. “Fetih” ve “Koruma” tasarım yaklaşımıyla dikkat çeken yeni TIGGO 9 PHEV, 1400 kilometrenin üzerinde menzili ve güçlü motoruyla otomobil severlerden tam not aldı.

Otomotiv sektörünün en önemli fuarlarından Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı (Auto China 2024), kapılarını açtı. Bu yıl 18’incisi düzenlenen fuarda, Çin’in otomotivdeki ihracat lideri Chery adeta gövde gösterisi yapıyor. “Yeni Enerji, Yeni Eko, Yeni Çağ” temasıyla yeni enerji alanındaki son gelişmelerini otomobil severlerin beğenisine sunan Chery, ayrıca yenilenen TIGGO ailesiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Markanın dünya gösterimini gerçekleştirdiği modeli yeni TIGGO 9 PHEV, yoğun katılımla kapılarını açan fuarda büyük ilgiyle karşılandı. Marka fuar kapsamında yeni çağda yenilediği yolculuğunu gözler önüne seriyor.

TIGGO ailesi yeni bir yolculuğa davet ediyor!

2005 yılında ilk SUV modeli TIGGO NCV ile başlayan Chery TIGGO ailesinin başarı hikayesi, geçtiğimiz 20 yıl boyunca üstün kalitesi, performansı ve şık tasarımıyla dünya genelinde tanındı ve büyük beğeni topladı. TIGGO ailesi bugün, yeni çağın ortasında her kullanıcıya daha akıllı, daha güvenli ve çevre dostu bir sürüş deneyimi sunma taahhüdüyle “Birlikte keşfet, Aşkını koru” temel felsefesi rehberliğinde yenilenmiş bir yolculuğa çıkıyor. Markanın fuarın açılışında gerçekleştirdiği basın toplantısında değerlendirmelerde bulunan Chery International BG CEO’su Zhu Shaodong, TIGGO ailesinin 20 yıllık gelişim yolculuğunu anlattı. Markanın iyileştirmeye ve evrime olan bağlılığının altını çizen Zhu Shaodong, “Bu vizyon sonucunda farklı modellerden oluşan bir SUV ürün yelpazesi ortaya çıktı. TIGGO ailesi kariyerine ve sevdiklerine önem veren aileler tarafından çokça tercih ediliyor. Bu kullanıcılar sürekli olarak aileleri için daha iyi yaşam koşulları yaratmak için çabalıyor ve TIGGO ailesinin, ‘Birlikte Keşfet, Aşkını Koru’ sloganının ruhunu somutlaştırıyor” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz